Datart Frýdek Parada: Slevy, Akce a Technologické Hvězdy!

Datart Frydek Parada

Datart Frýdek Místek otevírá

Frýdek-Místek se má na co těšit! Datart, přední prodejce elektroniky v Česku, otevírá novou prodejnu v obchodním centru Frýda. Pro všechny milovníky technologií a chytrých vychytávek to znamená jediné – ráj na zemi! Ať už sháníte nový telefon, televizi, notebook nebo třeba jen sluchátka, Datart Frýdek-Místek vás dostane širokou nabídkou za bezkonkurenční ceny. Slavnostní otevření proběhne s hromadou skvělých akcí, slev a soutěží o hodnotné ceny. Jen pro představu – prvních 100 zákazníků si odnese dárek zdarma a na vybrané produkty se budou vztahovat slevy až 50 %. Nezapomeňte si proto poznamenat datum do kalendáře a dorazte!

Slavnostní otevření s hvězdami

V rámci oslav a akcí v obchodě Datart ve Frýdku-Místku se chystá velkolepé slavnostní otevření s hvězdami. Datum a čas této události zatím nebyly oficiálně oznámeny, ale očekává se, že se zúčastní řada známých osobností z oblasti kultury, sportu a showbyznysu. Pro návštěvníky bude připraven bohatý program plný zábavy, soutěží o hodnotné ceny a autogramiády s celebritami. Slavnostní otevření s hvězdami bude skvělou příležitostí k setkání s oblíbenými osobnostmi a užití si nezapomenutelného dne plného zážitků v prodejně Datart ve Frýdku-Místku.

Slevová smršť na všechno

V Datartu ve Frýdku-Místku právě teď probíhá slevová smršť, která nenechá váš rozpočet chladným! Ať už sháníte nový telefon, televizi, pračku nebo třeba kuchyňský robot, v Datartu ve Frýdku si zaručeně vyberete. Akce platí na vybrané produkty a značky, takže neváhejte a doražte si pro skvělé slevy. Naši prodavači vám rádi poradí s výběrem a zodpoví všechny vaše dotazy. Nepropásněte tuto jedinečnou možnost ušetřit a nakupte výhodněji v Datartu ve Frýdku-Místku!

Soutěže o hodnotné ceny

V rámci Datart Parády ve Frýdku-Místku se můžete těšit na lákavé soutěže o hodnotné ceny. Přijďte si zasoutěžit o nejnovější elektroniku, domácí spotřebiče a další skvělé produkty od předních značek. Soutěže probíhají po celou dobu trvání akce přímo v prodejně Datart ve Frýdku-Místku. Zapojit se může opravdu každý! Sledujte naše hostesky, které vám rády sdělí více informací o probíhajících soutěžích a pomohou vám s registrací. Nezapomeňte, že Datart Paráda ve Frýdku-Místku je skvělou příležitostí, jak ušetřit na nákupech elektroniky a zároveň si užít den plný zábavy a soutěží.

Zábava pro celou rodinu

Víkend před námi a vy stále nemáte plány? Co takhle vyrazit do Datartu ve Frýdku-Místku? Ne, nepleteme se. Datart už dávno není jen místem, kde se kupují elektrospotřebiče. Pravidelně se tu konají skvělé akce pro celou rodinu a tenhle víkend nebude výjimkou. Přijďte si vyzkoušet nejnovější herní konzole, vyfotit se s oblíbenými pohádkovými postavičkami nebo si zasoutěžit o super ceny. Pro nejmenší je připravený dětský koutek plný hraček, takže se u nás zabaví opravdu celá rodina. Ať už hledáte zábavu na sobotní odpoledne nebo nedělní výlet, Datart ve Frýdku-Místku je to pravé místo. Sledujte naše webové stránky a Facebook, kde najdete aktuální program akcí. Těšíme se na vás!

Fronta nedočkavých zákazníků

Už od brzkého rána se před prodejnou Datart ve Frýdku-Místku tísnila fronta nedočkavých zákazníků. Důvod? Parádní akce a slevy, které si Datart pro své věrné zákazníky ve Frýdku připravil. Letáky s akčními nabídkami doslova zaplavily schránky a sociální sítě a lákaly na neodolatelné ceny elektroniky, domácích spotřebičů a dalšího zboží. Atmosféra před otevřením obchodu byla plná očekávání a nadšení. Zákazníci živě diskutovali o produktech, na které se chystají, a porovnávali si, kdo z nich si ráno přivstal dříve, aby si zajistil to nejlepší místo ve frontě. Někteří si dokonce přinesli skládací židličky a termosky s kávou, aby jim čekání rychleji uteklo. Prodejna Datart ve Frýdku-Místku si pro své zákazníky připravila opravdu velkolepou akci, která přilákala davy lidí.

Rekordní tržby v první den

Frytecký DATART zažil neuvěřitelný nápor zákazníků hned v den zahájení své velkolepé akce. Zájem o elektroniku překonal všechna očekávání a prodejna si tak mohla připsat rekordní tržby. Zákazníci se doslova hrnuli do obchodu, aby využili bezkonkurenčních slev a speciálních nabídek, které si pro ně DATART Frydek připravil. Mezi nejoblíbenější produkty patřily nejmodernější televize, herní konzole a chytré domácí spotřebiče. Atmosféra v obchodě byla nabitá nadšením a prodejci se doslova nezastavili.

Pozitivní ohlasy zákazníků

Zákazníci si Datart ve Frýdku-Místku pochvalují pro jeho širokou nabídku elektroniky, vstřícný personál a pravidelné akce. Mnoho zákazníků oceňuje přehlednost prodejny a možnost si zboží na místě vyzkoušet. Oblíbené jsou zejména slevové akce a výprodeje, kdy je možné pořídit elektroniku za výhodné ceny. Pozitivní ohlasy sklízí i e-shop Datartu, který umožňuje pohodlný nákup z domova s možností osobního odběru ve Frýdku-Místku. Zákazníci oceňují také možnost využití dopravy zdarma nebo instalace spotřebičů. Datart ve Frýdku-Místku se tak stává oblíbeným místem pro nákup elektroniky v regionu.

Datart posiluje pozici na trhu

Datart, přední český prodejce elektroniky, posiluje svou pozici na trhu ve Frýdku-Místku. Svou pobočku v obchodním centru Frýda prošel rekonstrukcí a rozšířil prodejní plochu, aby zákazníkům nabídl ještě širší sortiment a komfortnější nákupní zážitek. Zákazníci se tak mohou těšit na modernější prostředí, přehlednější uspořádání zboží a větší výběr produktů napříč všemi kategoriemi.

Datart Frýdek-Místek se dlouhodobě snaží vycházet vstříc požadavkům svých zákazníků. Kromě široké nabídky elektroniky od renomovaných značek nabízí také odborné poradenství, servisní služby a možnost nákupu na splátky. Pravidelně také pořádá atraktivní akce a slevy, které zpřístupňují moderní technologie všem.

Aktuálně Datart Frýdek-Místek láká na speciální akci, v rámci které nabízí slevy na vybrané elektrospotřebiče. Zákazníci tak mohou ušetřit stovky až tisíce korun na nových telefonech, televizorech, pračkách či ledničkách. Akce platí do vyprodání zásob, proto neváhejte a navštivte prodejnu Datart ve Frýdku-Místku.

Další plány Datartu v regionu

Datart ve Frýdku-Místku si uvědomuje důležitost spokojených zákazníků a proto pro ně chystá řadu novinek.

Prodejna projde modernizací interiéru a rozšíří svůj sortiment o nejnovější technologie. Zákazníci se můžou těšit na větší výběr produktů a příjemnější prostředí.

Kromě modernizace se Datart Frýdek-Místek zaměří i na pořádání akcí pro zákazníky jako jsou slevové akce, prezentace novinek a workshopy s odborníky.

Důraz bude kladen i nadále na profesionální a vstřícný personál, který zákazníkům ochotně poradí.

Publikováno: 24. 06. 2024

Kategorie: podnikání

Autor: Lucie Kliková

Tagy: datart frydek parada | akce v obchodě datart ve frýdku